صفحه اول گوگل

 

10 راه رایگان برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

 

 

مترجم : گروه معماری مشاور

کریستن مک کورمیک
آخرین به روز رسانی: 25 ژوئیه 2022 | سئو
 
صفحه اصلی — وبلاگ — 10+ راه رایگان برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

برای کسانی که در کسب و کار سعی در هدایت ترافیک ارگانیک دارند، Google قدرتمند است. وب را خزیده و تعیین می کند که کدام صفحات برای کاربرانش تقریباً برای هر موضوعی مفیدترین و مرتبط ترین هستند. ما فقط به نتایج گوگل اعتماد نداریم، بلکه به آنها متکی هستیم.

با چنین قدرت و نفوذ عظیمی، قرار دادن کسب و کار کوچک شما در صفحه اول گوگل ممکن است غیرواقعی به نظر برسد، با این حال، همین قدرت گوگل باعث می شود تا کسب و کارهای کوچک و محلی به صورت رایگان در رتبه های بالا در نتایج جستجو قرار گیرند. !

چگونه به صورت رایگان وارد صفحه اول گوگل شویم

در این پست من قصد دارم چندین اقدام ملموس را که می توانید برای کمک به کسب و کار خود در بالای صفحه اول انجام دهید، با استفاده از دو استراتژی رایگان پوشش دهم: بهینه سازی وب سایت و بهینه سازی لیست. ابتدا به اهمیت صفحه اول گوگل می پردازم و سپس وارد تاکتیک هایی می شوم که عبارتند از:

 • اضافه کردن کلمات کلیدی به مکان های خاص در وب سایت شما
 • ایجاد محتوا برای انسان، نه گوگل
 • تاکید بر مکان
 • مرتباً فهرست گوگل خود را به روز رسانی و نگهداری کنید
 • و خیلی بیشتر

کاملاً واضح است که صفحه اول گوگل یک هدف ارزشمند (اگر نه ضروری) برای هر کسب و کاری است، اما اجازه دهید ابتدا به مزایای خاص آن بپردازیم، زیرا این می تواند به شما در اولویت بندی استراتژی کسب و کارتان کمک کند.

چرا صفحه اول گوگل مهم است؟

نتایج جستجوی Google قوی‌تر می‌شوند— با پانل‌های دانش، جعبه‌های پاسخ، سؤالات مرتبط قابل گسترش، نتایج محلی و موارد دیگر. با راه‌های بسیار زیاد برای برجسته‌بودن، کار برای رتبه‌بندی بالا ارزش تلاش را دارد، به‌ویژه با توجه به اینکه ترافیک و نرخ کلیک هر دو به سرعت پایین می‌آیند که یکی از نتایج جستجو پایین می‌آید.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

ترافیک و تعامل پس از چند نتیجه اول به سرعت کاهش می یابد.

قرار گرفتن در صفحه اول به معنای نرخ کلیک بسیار بالاتر است

این یک واقعیت شناخته شده است که صفحه اول گوگل اکثر ترافیک را به خود اختصاص می دهد، اما آیا می دانستید که تفاوت های قابل توجهی در نرخ کلیک برای نتایج بالا و پایین وجود دارد؟ یک مطالعه  نرخ کلیک زیر را بر اساس موقعیت گوگل نشان می دهد:

• نتیجه اول: نرخ کلیک 36.4%
• نتیجه دوم: نرخ کلیک 12.5%
​​• نتیجه سوم: نرخ کلیک 9.5%

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

CTR به کاهش 2.2 درصدی برای دهمین نتیجه ادامه می‌دهد (معمولاً حداکثر 10 نتیجه ارگانیک در هر صفحه وجود دارد، حتی اکنون با نتایج محلی، تبلیغات، جعبه‌های پاسخ و سایر ویژگی‌های جدید کمتر است. اگر در بالای صفحه نیستید. نتایج جستجوی گوگل ، شما تعداد زیادی کلیک را از دست می دهید.

قرار گرفتن در معرض فوری

نتایج برتر برای جستجوهای Google اکنون کادرهای پاسخ «موقعیت صفر» را نیز پر می‌کنند، که در غیر این صورت به عنوان قطعه‌های برجسته شناخته می‌شوند:

Google Featured Snippet

کسب رتبه برتر در Google می تواند منجر به برجسته شدن در یک قطعه ویژه شود، کسب و کار شما را فورا در معرض دید قرار دهد و اعتبار شما را افزایش دهد.

سهم ترافیک موقعیت برتر

مطالعه دیگری نشان  داد که نتیجه برتر در گوگل 33 درصد از ترافیک جستجو را به خود اختصاص می دهد. هر چه بتوانید وب سایت خود را در گوگل نمایش دهید به بالاترین سطح نزدیک تر باشید، حضور جستجو و اعتبار برند شما بهتر است.

سئو و حضور آنلاین شما چقدر قوی است؟ در 90 ثانیه با گریدر وب سایت رایگان ما پیدا کنید!

رتبه بندی صفحه اول چه سودی برای کسب و کار شما دارد؟

درک اهداف مختلفی که کسب رتبه برتر در گوگل می تواند به کسب و کار شما در دستیابی به آن کمک کند، مهم است.

1. دید خود را بهبود بخشید

فرض کنید شما یک مکان آجر و ملات دارید. اگر بین قرار دادن کسب و کار خود در جاده اصلی که از داخل شهر می گذرد یا یک خیابان فرعی آرام، یکی را انتخاب می کردید، کدام یک را انتخاب می کردید؟ البته جاده اصلی

با  167 میلیارد جستجو در ماه ، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مانند راه اندازی کسب و کار خود در شلوغ ترین جاده شهر است. هرچه افراد بیشتری وب سایت شما را ببینند، آگاهی از برند شما بیشتر می شود. هرچه مصرف کنندگان با برند شما آشناتر باشند، پذیرای فعالیت های تبدیلی خواهند بود.

2. سرنخ های بیشتری تولید کنید

حالا اگر مجبور شوید بین خیابان اصلی یک شهر متنوع یا شهری با مشتریان ایده آل یکی را انتخاب کنید چه؟ تعداد صفحات اول گوگل به اندازه درخواست های جستجو وجود دارد. هدف شما این است که در صفحه اول پرس و جوهایی قرار بگیرید که مشتریان ایده آل شما انجام می دهند. با انجام این کار، مشتریانی که به قصد خرید یا مشارکت در جستجوی آنلاین هستند، کشف می‌شوید. این افراد بیشترین احتمال را دارند که به سرنخ و مشتری برای کسب و کار شما تبدیل شوند.

3. تعامل را افزایش دهید

طبق گفته Adweek،  81٪ از خریداران قبل از خرید، تحقیقات آنلاین انجام می دهند و گوگل برای این کار پیشرو است. با جعبه‌های پاسخ، بخش «افراد نیز می‌پرسند» و نتایج محلی که اطلاعات تماس، نقشه‌ها، بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و توضیحات را نشان می‌دهد، صفحه نتایج موتور جستجوی Google به تنهایی به مصرف‌کنندگان امکان می‌دهد حتی قبل از کلیک کردن، درباره کسب‌وکار شما بیاموزند، مقایسه کنند و با آن درگیر شوند. در نتیجه شما

نحوه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل افراد نیز بپرسید

بخش مردم نیز بپرسند.

4. ترافیک وب سایت را هدایت کنید

تکه‌ها و جعبه‌های پاسخ تنها می‌توانند اطلاعات زیادی را ارائه دهند. در حالی که گاهی اوقات یک صفحه نتایج موتور جستجو می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز یک فرد را فراهم کند، هنوز تعدادی سؤال وجود دارد که افراد به ناچار روی یک وب سایت کلیک می کنند. فراموش نکنید که اغلب قبل از اینکه یک فرد به مشتری تبدیل شود چندین تعامل با یک کسب و کار لازم است، بنابراین تعامل با وب سایت شما مهم است.

نه تنها بودن در صفحه اول گوگل باعث افزایش شدید ترافیک وب سایت شما می شود. قرار نگرفتن  در صفحه اول گوگل یک عیب بزرگ دارد. در واقع،  صفحه اول گوگل حداقل 71 درصد از ترافیک وب را  به خود اختصاص می دهد (برخی از منابع می گویند تا 92٪)، و صفحه دوم فاصله زیادی با صفحه دوم دارد: به 6 درصد از کلیک های وب سایت کاهش می یابد. این کاهش شدید ترافیک وب نشانگر اهمیت صفحه اول گوگل است.

4. اقتدار صنعت خود را افزایش دهید

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مستلزم ایجاد منظم محتوای باکیفیت است که گوگل تشخیص می دهد نیازهای جستجوگرانش را برآورده می کند. این زمان می برد، اما افزایش ترافیک و اعتمادی که حاصل می شود ارزش سرمایه گذاری را دارد.

بعلاوه، نوشتن منظم در مورد صنعت و کسب و کارتان، مستلزم آن است که با آنچه مخاطبان هدف شما می خواهند بدانند و همچنین آخرین به روز رسانی های صنعت شما هماهنگ باشید. ظاهر شدن در صفحه اول گوگل مهم است زیرا توسعه و نگهداری یک پایگاه دانش قوی را تسهیل می کند که کسب و کار شما می تواند محکم بر روی آن قرار گیرد.

5. اعتماد کسب کنید

الگوریتم گوگل برای تشخیص محتوای هرزنامه، مشکوک و بی کیفیت طراحی شده است. اگر دائماً در صفحه اول Google ظاهر می‌شوید، به این معنی است که Google شما را به‌عنوان منبع اطلاعاتی مطمئن می‌شناسد و مشتریان به کسب‌وکارهایی که Google به آنها اعتماد دارند اعتماد می‌کنند.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

6. مخاطبان خود را بسازید

همانطور که در بالا ذکر شد، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مستلزم ایجاد محتوای با کیفیت بالا و همیشه سبز است . این نوع محتوا هدیه‌ای است که در حال ارائه است. می توان آن را تغییر کاربری داد و در کانال های مختلف بازاریابی از جمله رسانه های اجتماعی، ایمیل و تبلیغات پولی توزیع کرد.

تلاش‌های مبتنی بر محتوا برای قرار گرفتن در صفحه اول Google، مطالب بیشتر و فرصت‌های بیشتری را برای تعامل با مخاطبان هدف، پرورش رهبران و ماندن در ذهن شما فراهم می‌کند.

7. چرخه فروش خود را تسریع کنید

امروزه مصرف کنندگان گزینه های زیادی برای انتخاب دارند و همچنین به تمام اطلاعات و ابزارهایی که برای کشف، بررسی و تصمیم گیری در مورد یک تجارت نیاز دارند دسترسی دارند. آنها برای شروع تحقیقات خود به کجا می روند؟ گوگل! قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به شما کمک می کند تا آن سرنخ های برتر را بیاورید و چرخه فروش خود را تجهیز کنید.

چند راه مختلف می توانید در صفحه اول گوگل به صورت رایگان دریافت کنید؟

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل نه تنها یک هدف مشترک در بین صاحبان مشاغل کوچک است، بلکه یک هدف بسیار عملی است. تمرکز گوگل روی کمیت نیست، بلکه بر کیفیت تمرکز دارد. در نتیجه، یک شرکت بزرگتر یا بودجه بیشتر با رتبه برتر برابری نمی کند. عوامل متعددی در پشت الگوریتم گوگل وجود دارد و به لطف این واقعیت که صفحه نتایج گوگل دارای اجزای مختلفی است، انواع مختلفی از رسانه ها نیز وجود دارند که می توانند به وضعیت صفحه اول دست یابند. آنها عبارتند از:

•  پست‌های وبلاگ  و  صفحات وب‌سایت  (در  نتایج ارگانیک  )
•  حساب Google My Business شما  (در بخش  محلی/نقشه‌ها  )

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

بهینه‌سازی فهرست «Google برای کسب‌وکار من» تضمین می‌کند که کسب‌وکار شما و رتبه‌بندی‌های آن برای جستجوهای محلی نشان داده می‌شوند.

•  تکه‌هایی  از محتوای وب‌سایت شما (در بسیاری از ویژگی‌های صفحه نتایج جستجوی Google از جمله «افراد همچنین می‌پرسند» و کادر پاسخ.

•  صفحات فرود شما  (این از طریق  بخش تبلیغات پولی  است که رایگان نیست، اما هنوز هم قابل ذکر است. برای راهنمایی بیشتر در مورد استفاده از استراتژی های پولی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، به این پست در آموزش های تبلیغات گوگل بروید .)

حالا بیایید به دو رسانه رایگان برگردیم که توسط آنها می توانید به صفحه اول بروید.

چگونه از وب سایت خود برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل استفاده کنیم؟

عمل همسوسازی وب سایت شما با عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو را بهینه سازی موتور جستجو (SEO) می گویند . شما لزوماً کل سایت خود را یکباره برای موتورهای جستجو بهینه نمی کنید، بلکه هر صفحه جداگانه در سایت خود را بهینه می کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

1. کلمات کلیدی خود را تعیین کنید

ابتدا مشخص کنید که می‌خواهید گوگل به کدام یک از صفحات وب سایت شما پاسخ دهد. اینها به عنوان کلمات کلیدی شناخته می شوند - که به هر حال، می توانند تک کلمات یا عبارات باشند.

نمونه هایی از کلمات کلیدی عبارتند از:

• «قوانین مستاجر کارشناسی ارشد»
• «سالن نزدیک من»
• «برانچ بوستون»
• «تعمیر کولر گازی برایتون»
• «نحوه وصل کردن سقف نشتی»
• «نحوه ورود به صفحه اول Google»

هر صفحه در وب سایت شما باید مجموعه متفاوتی از کلمات کلیدی را هدف قرار دهد تا صفحات با یکدیگر رقابت نکنند.

کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما آنهایی هستند که مشتریان ایده آل شما برای دریافت محصولات و خدمات مورد نیاز خود تایپ می کنند. برای کمک به انتخاب کلمات کلیدی برای کسب و کار خود، ابزار رایگان کلمه کلیدی ما را امتحان کنید .

چگونه در صفحه اول ابزار کلمات کلیدی رایگان گوگل قرار بگیریم

از ابزار کلمات کلیدی رایگان ما برای یافتن کلمات کلیدی با حجم بالا برای جایگاه خود استفاده کنید. 

2. به گوگل بگویید از چه کلمات کلیدی استفاده می کنید

گوگل با خزیدن در وب، رتبه بندی میلیون ها صفحه موجود و ذخیره آنها در یک فهرست کار می کند. وقتی کاربر جستجویی را انجام می‌دهد، گوگل می‌تواند فهرست سازمان‌یافته‌تر خود را (به جای کل وب) اسکن کند تا به سرعت به نتایج مرتبط برسد.

بنابراین، یکی دیگر از مراحل مهم برای نمایش در صفحه اول گوگل این است که اسکن، فهرست و بازیابی سایت شما را تا حد امکان برای گوگل آسان کنید. این کار را با قرار دادن کلمات کلیدی در مکان های زیر انجام دهید:

عنوان متا

هر پست وبلاگ و صفحه وب سایت شما دارای یک عنوان متا است. این عنوان در بالای صفحه شما به صورت هدر و همچنین به عنوان عنوان فهرست آن صفحه در نتایج جستجو ظاهر می شود (بسته به تنظیمات CMS شما).

توضیحات متا

توضیحات متا همان تار کوچکی است که در زیر عنوان در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شود.

علاوه بر این که به گوگل می‌گوید صفحه شما درباره چه چیزی است، توضیحات متا به سرعت به جستجوگر می‌گوید که اگر روی صفحه شما کلیک کند چه انتظاراتی می‌تواند داشته باشد و کلیک‌های مربوط به آن صفحه را افزایش می‌دهد. بنابراین توضیحات متا به گوگل کمک می کند تا کسب و کار شما را در صفحه اول مناسب برای جستجوهای مناسب قرار دهد و به جستجوگران گوگل کمک می کند تا آن را در آنجا نگه دارند.

URL

URL شما شامل نام دامنه شما (مانند wordstream.com) و به دنبال آن یک اسلش رو به جلو و سپس متن جدا شده با خط تیره است.

گنجاندن کلمات کلیدی در URL به گوگل کمک می کند تا سریعتر تشخیص دهد صفحه شما در مورد چیست. همچنین، URL بین عنوان و توضیحات متا در نتایج جستجو ظاهر می شود. URL تمیزی که با عنوان صفحه مطابقت داشته باشد برای کاربران جذاب تر و قابل اعتمادتر است و برای نمایش در صفحه اول مناسب تر است.

تگ های Alt

گوگل تنها در صورتی می تواند تصاویر را ببیند که تصویر دارای متن جایگزین (با نام مستعار تگ alt) باشد. اگر تگ alt شما شامل کلمات کلیدی باشد، گوگل می تواند ارتباط بیشتر آن صفحه را تشخیص دهد و با قرار دادن شما در صفحه اول نتایج جستجو احساس راحتی بیشتری کند.

3. برای انسان بنویسید

البته، بدنه محتوای صفحه شما مهم ترین مکان برای گنجاندن کلمات کلیدی است که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید. با این حال، بسیار مهم است که این کلمات کلیدی به طور سیستماتیک و بیش از حد درج نشوند، بلکه به طور طبیعی گنجانده شوند. در واقع، گوگل اکنون می تواند پر کردن کلمات کلیدی را تشخیص دهد و اگر این کار را انجام دهد شما را بسیار دور از صفحه اول نتایج خود قرار می دهد.

کلید ورود به صفحه اول گوگل، ارائه محتوای مفید، قابل اعتماد، خواندنی، اما آموزنده است که مخاطبان هدف شما را در صفحات شما نگه می دارد و برای مطالب بیشتر باز می گردند. و به اشتراک گذاری دانش از قبل در ذهن شما به صورت مکالمه رایگان و آسان است. فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید برای جستجوی کلمه کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل رتبه بندی  کنید، صفحه شما باید اطلاعاتی را ارائه دهد و نه فقط کلمات کلیدی را  که کاربران هنگام تایپ آن جستجو در گوگل تلاش می کنند به دست آورند.

4. بر مکان تأکید کنید

یکی دیگر از راه های رایگان برای قرار دادن صفحات وب سایت خود در صفحه اول گوگل، هدف قرار دادن پرس و جوهای مبتنی بر مکان است. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به وضوح شهر و/یا منطقه جغرافیایی شما را از طریق صفحه تماس شما و احتمالاً از طریق پست های وبلاگ و صفحات خدمات نشان می دهد. به این ترتیب، وقتی مردم جستجو می‌کنند: «صنعت شما» + «شهر شما»، Google آن اطلاعات را دریافت می‌کند و کسب‌وکار شما را به‌عنوان نتیجه جستجوی «نزدیک به من» نشان می‌دهد.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

حتی اگر کاربر با استفاده از یک مکان خاص جستجو نکند، Google همچنان نتایج مرتبط جغرافیایی را بر اساس آدرس IP خود ارائه می‌کند، بنابراین  SEO محلی  نه تنها رایگان است، بلکه همیشه مهم است (حتی در زمان همه‌گیری) .

5. بهینه سازی برای موبایل

در بالای جستجوی گوگل وب سایتی را پیدا نمی کنید که پاسخگو نباشد. در حال حاضر مصرف کنندگان از تلفن و تبلت بیشتر از رایانه و لپ تاپ استفاده می کنند و اکثر جستجوهای محلی در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. در نتیجه، گوگل از وب سایت های سازگار با موبایل حمایت می کند . در واقع، همه سایت‌ها اکنون با فهرست‌سازی موبایل اول ایندکس می‌شوند .

واکنش گرا ایده آل است، زیرا وب سایت شما با هر اندازه صفحه نمایش سازگار می شود و عملکرد را حفظ می کند. با این حال، اگر وب‌سایت واکنش‌گرا ندارید، تنظیماتی وجود دارد که می‌توانید در سایت خود انجام دهید تا بهترین تجربه را برای یک کاربر تلفن همراه تضمین کنید.

6. روی تجربه کاربری تمرکز کنید

سازگاری با موبایل برای یک وب سایت کافی نیست. همچنین باید جذاب و کاربر پسند باشد. یک وب‌سایت با ناوبری بصری، فراخوان‌ها برای اقدام واضح و پاسخ‌هایی به فوری‌ترین سؤالات بازدیدکنندگان، بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی‌تری در آنجا نگه می‌دارد و دیرتر بازمی‌گردند - که Google متوجه خواهد شد و به نوبه خود، شما را در رتبه‌بندی بالاتر قرار می‌دهد. هرچه رتبه بالاتری داشته باشید، ترافیک بیشتری به سایت خود خواهید آورد و احتمال اینکه در صفحه اول ظاهر شوید بیشتر می شود.

برای بهینه‌سازی تمام جنبه‌های وب‌سایت خود، فهرست نهایی حسابرسی وب‌سایت ما را بررسی کنید (با یک برگه Google Epic 6-tab) .

چگونه از لیست های کسب و کار خود برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل استفاده کنید

علاوه بر صفحات وب سایت شما، فهرست های فهرست راهنمای کسب و کار آنلاین شما نیز می توانند در صفحه اول جستجوی گوگل نمایش داده شوند. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

7. یک حساب Google My Business ایجاد کنید

Google برای کسب و کار من در حال تبدیل شدن به یکی از قدرتمندترین ابزارها (نه به ذکر رایگان) برای صاحبان مشاغل محلی است. هر دو Google Maps و Search از Google My Business برای تولید فهرست‌های محلی (معروف به نمایه‌های کسب‌وکار) خارج می‌شوند. ایجاد یک حساب Google برای کسب و کار من  راهی سریع و آسان برای افزودن اطلاعات بیشتر به نمایه کسب‌وکار شما است که به آن کمک می‌کند تا در صفحه اول Google Maps و جستجو (در بخش نتایج محلی) ظاهر شود. اطمینان حاصل کنید که ادعا و تأیید فهرست خود را دنبال می کنید تا بتوانید فهرست خود را نظارت، نگهداری و بهینه سازی کنید.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

8. نمایه کسب و کار گوگل خود را بهینه کنید

در مورد بهینه سازی فهرست شما، من این استراتژی را یک نهاد جداگانه در نظر می‌گیرم، زیرا در حالی که ایجاد یک فهرست Google می‌تواند به شما در دیده شدن کمک کند ، اما فقط از نظر رتبه‌بندی می‌تواند شما را تا این حد پیش ببرد. به‌جای ایجاد یک فهرست ساده و امید به نمایش آن برای یک یا دو جستجو، فهرست کسب‌وکار Google خود را  برای حداکثر دید بهینه کنید . در اینجا به این صورت است:

هر بخش از نمایه خود را تکمیل کنید

هرچه اطلاعات بیشتری در فهرست «Google برای کسب‌وکار من» خود وارد کنید، جستجوهای بیشتری می‌تواند در صفحه اول نشان داده شود. در واقع، فهرست‌های کامل «Google برای کسب‌وکار من» به طور متوسط ​​7 برابر بیشتر از فهرست‌های ناقص کلیک می‌کنند.

نام خود را ثابت نگه دارید

همیشه از یک نام دقیق برای کسب و کار خود استفاده کنید. گوگل از مغایرت‌ها خوشش نمی‌آید، حتی آن‌هایی که جزئی‌تر از «Co» هستند. در مقابل "شرکت"

اطلاعات خود را به روز کنید

ناتوانی در یافتن کسب و کارتان، نشان دادن بسته شدن آن، یا گرفتن اپراتور هنگام تلاش برای تماس، نه تنها می تواند مشتری را منصرف کند، بلکه او را به بی اعتمادی به کسب و کار شما یا نوشتن نظر منفی سوق می دهد. در بالای لیست گوگل خود بمانید و به روز رسانی ها و تغییرات لازم را انجام دهید تا بتوان به اندازه کافی به آن اعتماد کرد تا در بالای لیست قرار گیرد.

عکس ها را در لیست خود آپلود کنید

«Google برای کسب‌ وکار من» تلاش می‌کند حتی قبل از مواجهه با آن کسب‌وکار، تا حد امکان اطلاعات بیشتری درباره یک کسب‌وکار به مصرف‌کنندگان ارائه کند. این شامل حال و هوای حضور در آن کسب‌وکار می‌شود، بنابراین حتماً عکس‌هایی آپلود کنید که نه تنها محصولات و خدماتی را که کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد، بلکه جو و افرادی را که اغلب آن را نشان می‌دهند، به تصویر می‌کشند.

Google My Business Grader را امتحان کنید

ما یک ابزار رایگان داریم که به‌طور خاص برای فهرست‌های «Google برای کسب‌وکار من» طراحی شده است. به سادگی با حساب کسب و کار گوگل خود وارد شوید و در کمتر از 30 ثانیه ارزیابی نمایه خود را دریافت کنید و یاد بگیرید که برای نزدیک شدن به صفحه اول چه کاری باید انجام دهید.

9. نظرات مشتریان را دریافت کنید

جستجوگران گوگل دوست دارند ببینند دیگران در مورد یک کسب و کار چه فکر می کنند، بنابراین جای تعجب نیست که کسب و کارهایی که  نظرات مثبت بیشتری در گوگل  دارند در صفحه اول نمایش داده شوند. از مشتریان شخصاً بپرسید و یک پیوند میانبر بررسی ایجاد کنید تا بتوانید به راحتی نظرات را در کانال های آنلاین خود تشویق کنید. در حالی که این از نظر فنی در فهرست بهینه‌سازی‌های Google برای کسب‌وکار من قرار می‌گیرد، فراموش نکنید که سایت‌های بازبینی زیادی وجود دارد که همه آنها بر رتبه‌بندی شما تأثیر دارند.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم پک محلی دریافت نظرات

بررسی‌ها می‌توانند شما را وارد «بسته محلی» کنند که در بالای SERP Google نشان داده می‌شود.

10. کسب و کار خود را در فهرست های دیگر فهرست کنید

«Google برای کسب‌وکار من» قدرتمند است، اما همچنان باید فهرست‌هایی را در فهرست‌های راهنماهای محبوب دیگری مانند Yelp ایجاد و بهینه کنید. اولاً، چون Yelp ترافیک بالایی دارد و به طور گسترده مورد اعتماد گوگل است، بنابراین صفحه Yelp کسب و کار شما می تواند به خوبی در صفحه اول گوگل برای جستجوهای مرتبط نمایش داده شود. دوم، به این دلیل که یک لیست قوی با نظرات مثبت حضور آنلاین شما را به طور کلی بهبود می بخشد. بررسی آنلاین و پیوندهای سایر سایت‌های مورد اعتماد سیگنال‌هایی را به گوگل ارسال می‌کنند که در الگوریتم رتبه‌بندی آن قرار می‌گیرند.

همانند نمایه کسب‌وکار Google، مطمئن شوید که بقیه فهرست‌های فهرست آنلاین شما کامل و دقیق هستند، در همه پلتفرم‌ها سازگار هستند، به‌روزرسانی می‌شوند و در حال جمع‌آوری و پاسخ به نظرات هستید. فراموش نکنید که عکس ها را نیز به لیست های آنلاین خود اضافه کنید.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم [Recap]

رسیدن به بالای گوگل یا حتی بهبود رتبه خود، حتی برای مشاغل کوچک بسیار قابل انجام است. کار و زمان می برد، اما یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید. با دانستن اینکه کجا و چگونه باید تنظیمات را انجام دهید، می توانید کسب و کار خود را به دیدی که شایسته آن است برسانید. در اینجا استراتژی ها به طور خلاصه آورده شده است:

 1. یک استراتژی کلمه کلیدی برای هدف قرار دادن عباراتی که مشتریان هدف شما جستجو می کنند ایجاد کنید.
 2. کلمات کلیدی را در محتوای وب سایت خود و همچنین برچسب های HTML بگنجانید.
 3. برای انسان بنویسید (نه موتورهای جستجو).
 4. جستجوهای مبتنی بر مکان را هدف قرار دهید.
 5. بهینه سازی برای موبایل
 6. روی تجربه کاربری تمرکز کنید.
 7. یک حساب Google My Business ایجاد کنید.
 8. نمایه کسب و کار خود را بهینه کنید
 9. نظرات مشتریان را دریافت کنید.
 10. کسب و کار خود را در فهرست راهنماها فهرست کنید.

آیا می خواهید یاد بگیرید که WordStream چگونه می تواند به شما کمک کند تا به صفحه اول گوگل بروید؟ انواع خدمات بازاریابی ما را بررسی کنید و همین امروز با ما تماس بگیرید.

کریستن مک کورمیک
با نویسنده آشنا شوید

کریستن مک کورمیک

کریستن مدیر ارشد ویرایشگر WordStream است، جایی که به کسب و کارها کمک می کند تا بازاریابی و تبلیغات آنلاین خود را درک کنند. او در سئو و کپی‌رایتینگ تخصص دارد و زندگی را با دوچرخه به طور تصاعدی لذت‌بخش‌تر می‌کند.

پست های دیگر کریستن مک کورمیک را ببینید

 

طراحی خود را به ما بسپارید  ؛