نماها

نماها


تغییر پارادایم با هدایت معماری معاصر رشد چشمگیری در اهمیت نما داشته است. ارزشهای کاملاً زیبایی شناختی جای خود را به شناخت تأثیر مستقیم آن بر پایداری ساختاری داده است

بهره وری انرژی ساختمان و در نتیجه رفاه کسانی که در آن زندگی می کنند. یک طراحی خوب باعث توسعه همه این عناصر می شود و برای این منظور شما باید ماده ای را انتخاب کنید که متناسب با کار باشد.

 

انواع نما

 

 

مواد عالی


انتخاب مواد بسیار مهم است ، زیرا نقشی اساسی در پایداری سازه ایفا می کند و می تواند به طور مستقیم بر بازده انرژی ساختمان تأثیر بگذارد.
 

کوسنتینو موادی با زیبایی انکار ناپذیر ارائه می دهد ، با ویژگی هایی که آنها را در بازار بی نظیر می کند: ضخامت و فرمت بزرگ ، مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش ، مقاومت در برابر لکه ، دوام رنگ و توانایی مقاومت در برابر دمای بالا و پایین. اینها تنها برخی از خواص اساسی Dekton فوق العاده جمع و جور است ، گزینه ای که هزاران فرد حرفه ای به عنوان پوست ساختمان خود انتخاب کرده اند.

 

 

روکش و بازسازی نمای


نمای ساختمان فرسایش زیادی می کند ، زیرا به طور مداوم در معرض عناصر قرار می گیرد. کوسنتینو قصد دارد با ارائه متریالی با نمای سنگ کلاسیک ، کیفیت آن را بهبود بخشد

شخصیت ماندگار دکتون فوق العاده جمع و جور در طیف گسترده ای از رنگ ها و الهامات - سنگ مرمر ، چوب و بتن ارائه می شود.

 

گروه معماری مشاور اجرا کننده نماهای نوین ساختمانی

تماس : 09122061417

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید

منبع :

https://www.cosentino.com/usa/architectural-solutions/facades